Nowy numer 3/2019 Archiwum

Najważniejsze na soborze

Dziś w rozmowach o synodzie podsumowanie Soboru Watykańskiego II. Gośćmi Joanny Raś są ks. Grzegorz Strzelczyk i Magdalena Jóźwik.

W ostatnim roku pierwszą część  w Rozmowach o synodzie stanowiły "Rozmowy o Soborze Watykańskim II". Wszystkie dokumenty już zostały omówione. Dziś podsumowanie. Co było najważniejsze i co powinniśmy zapamiętać?

Blisko 600 osób uczestniczyło w dniu skupienia dla zespołów synodalnych w krypcie katowickiej katedry. Materiały ze spotkania można obejrzeć (odsłuchać) na stronie synodu

Gościem części trzeciej programu jest dziś ks. Krzysztof Biela, przewodniczący Podkomisji ds. Nowej Ewangelizacji. Czym zajmuje się ta komisja?

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy