Nowy numer 3/2019 Archiwum

Już dziś spotkanie z redakcją "Gościa"

Przyjdź i posłuchaj, jak wygląda praca w największym tygodniku opinii w Polsce.

 "Taki Gość!" powstał z okazji 90-lecia istnienia "Gościa Niedzielnego". Swoim doświadczeniem pracy w redakcji podzieliło się wielu dziennikarzy.

Już we wtorek o godz. 18 w budynku redakcji przy ul. Wita Stwosza 11 w Katowicach odbędzie się spotkanie z autorem książki Andrzejem Grajewskim, ks. Tomaszem Jaklewiczem, Marcinem Jakimowiczem, Piotrem Legutką, Józefem Wolnym oraz redaktorem naczelnym ks. Markiem Gancarczykiem.

Spotkanie z dziennikarzami "Gościa" poprowadzi jeden z nich - Tomasz Rożek. Na spotkaniu będzie można kupić książkę "Taki Gość!".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy