Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zobacz także

 • jazmig
  08.11.2013 12:09
  P. Gerard Cieślik w swojej ostatniej woli prosił, aby w jego pogrzebie uczestniczył bp Bernacki, jego bliski przyjaciel.

  Pragnę się dowiedzieć, dlaczego kuria katowicka nie zgodziła się na udział bp. Bernackiego. Tylko proszę nie mydlić mi oczu zakazem Watykanu na pobyt bp Bernackiego na terenie diecezji, bo nie jest to żadne uzasadnienie.

  Ponadto kibice Ruchu informują, że abp Skworc nie chciał się zgodzić aby w mszy pogrzebowej p. Gerarda uczestniczył abp Kupny, inny bliski przyjaciel Zmarłego.

  Jeżeli jest to prawdą, to w moim przekonaniu najwyższa pora, żeby papież Franciszek usilnie poprosił abp Skworca o rezygnację z funkcji arcybiskupa katowickiego, ze względu na zgorszenia, którego jest on przyczyną.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama