Nowy numer 38/2021 Archiwum

Nasze 90. urodziny!

Czytelników i przyjaciół "Gościa Niedzielnego" zapraszamy do wspólnego świętowania 90-lecia naszej działalności.

Chcemy dziękować Bogu za opiekę i prosić Go o dalsze błogosławieństwo dla naszej pracy.

21 września o godz. 18 w krypcie katedry Chrystusa Króla w Katowicach odbędzie się modlitwa uwielbieniowa, prowadzona przez Wspólnotę i Szkołę Nowej Ewangelizacji "Zacheusz" z Cieszyna. Konferencję wygłosi ks. prof. Jerzy Szymik.

22 września o godz. 12 w katowickiej katedrze będzie miała miejsce uroczysta Msza św. w intencji "Gościa Niedzielnego". Przewodniczył jej będzie abp Wiktor Skworc.

Zapraszamy serdecznie do włączenia się w modlitwę.

Z tej okazji swoje słowo do diecezjan skierował abp Wiktor Skworc, metropolita katowicki: „Obecnie, gdy mija 90 lat nieprzerwanego niemal ukazywania się „Gościa Niedzielnego” jest on jednym z największych tygodników opinii w Polsce. Co tydzień trafia do kilkuset tysięcy czytelników. Wielu katolikom pomaga po chrześcijańsku widzieć świat i swoje życie. „Gość Niedzielny” jest również ważnym głosem Kościoła w życiu publicznym. (...)Wyrażam wdzięczność Redaktorom i Współpracownikom „Gościa” za ich pełną oddania pracę, dobrze służącą formacji religijnej i społecznej czytelników. Dziękuję również wszystkim, którzy co tydzień pomagają rozpowszechniać nasz Tygodnik: księżom, kościelnym, ministrantom, kolporterom. Wasza praca jest niezmiernie ważna!”

Wypowiedź ks. Marka Gancarczyka, redaktora naczelnego "Gościa Niedzielnego" ASI

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama