Nowy numer 33/2018 Archiwum

Rozmowy o Synodzie

Po przerwie wakacyjnej powraca coniedzielna audycja "Rozmowy o Synodzie". Gośćmi Joanny Raś są ks. Grzegorz Strzelczyk i Magdalena Jóźwik.

Synod trwa. Nie miał przerwy wakacyjnej. Co teraz? Za nami czas badania sytuacji w diecezji. Teraz zbliża się czas decyzji: czym konkretnie zajmie się synod? Co trzeba będzie przedyskutować? Decyzję podejmie arcybiskup. O tym, co czeka teraz Komisje synodalne usłyszymy w pierwszej części audycji.

Część druga "Rozmów o synodzie". Już wiemy, co robią Komisje. A co robią - lub mogą robić - zespoły synodalne? Zanim na wiosnę dojdzie do kolejnej fazy konsultacji? To czas na formację. A na wiosnę zespoły dostaną założenia do dokumentów, do przeczytania i ewentualnych uwag. Ważne: do internetowych zespołów synodalnych nadal można się zgłaszać.

Gościem części trzeciej jest przewodnicząca internetowego Zespołu Synodalnego współpracującego z Komisją ds. Kultury.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama