Nowy numer 33/2018 Archiwum

Bieg ku czci Artura Hajzera

To bieg nocny. Rozpocznie się 7 sierpnia o godzinie 22.00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

7 sierpnia o godzinie 22 startuje nocny bieg upamiętniający tragicznie zmarłego himalaistę. Impreza będzie miała miejsce na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jak podkreślają jej organizatorzy, celem biegu jest uczczenie pamięci Artura Hajzera i zdobycia przez niego siedmiu ośmiotysięczników.

Bieg rozpoczyna się przy pomniku Górników, a jego uczestnicy będą mieli do pokonania 7 km trasy. Warunek uczestnictwa: posiadanie lampki czołówki, ponieważ trasa będzie tylko częściowo oświetlona. Sam bieg ma charakter rekreacyjny, nie będzie prowadzona też żadna klasyfikacja uczestników. Po jego zakończeniu odbędzie się konkurs z nagrodami-niespodziankami.

Organizatorami biegu są: Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach im. Jerzego Kukuczki, Polskie Radio Katowice S.A., Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu „Stadion Śląski” w Chorzowie, Park Śląski.

Program zawodów:

Od godziny 20.00 rozpoczyna się rejestracja uczestników biegu pod budynkiem dyrekcji Stadionu Śląskiego

Godzina 21:50 zakończenie rejestracji

Godzina 22:00 start biegu

Godzina 23:00 zakończenie biegu
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama