Nowy numer 33/2018 Archiwum

Msza na wodzie, Rybnik, 30 czerwca

To będzie już szósta taka Msza, odprawiana zawsze w ostatnią niedzielę czerwca.

Msza św. na Wodzie zostanie odprawiona 30 czerwca o godz. 12. na Zalewie Rybnickim, przy nabrzeżu przystani Koga-Kotwica (ul. Rudzka 244).

To będzie już szósta taka Msza, odprawiana zawsze w ostatnią niedzielę czerwca. Uczestniczą w niej przede wszystkim ludzie związani z uprawianiem sportów wodnych - żeglarze, GOPR-owcy, harcerze z sekcji wodnej. Przyjeżdżają z wielu okolicznych miast z całymi swoimi rodzinami. Ołtarz stoi na platformie, zbudowanej na dwóch "omegach". Wierni uczestniczą we Mszy św. stojąc na nabrzeżu i w wielu łodziach, które otaczają pływający ołtarz.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama