Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Rozmowy o dobrych praktykach

Szkoła dla Chłopców "Kuźnica" zaprasza na spotkanie.

Wykład "Przekazywanie wiary w domu i w szkole - dobre praktyki" poprowadzi Robert Mazelanik. Odbędzie się 14 czerwca w piątek o godz. 17.30 w siedzibie szkoły w Katowicach-Bogucicach przy ul. Słowiańskiej 1 (budynek Gimnazjum nr 10). Wstęp na wykład jest wolny. Szczególnie zaproszeni są rodzice dzieci w wieku 0-10 lat.

Prowadzący spotkanie Robert Mazelanik  jest wicedyrektorem szkoły. W "Kuźnicy" jest odpowiedzialny za wychowanie i dydaktykę, uczy religii oraz nadzoruje system tutoringu rodzinnego. Od ponad 10 lat współtworzy szkoły rodzinne w różnych miastach całej Polski. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rodziny "Sternik" i pierwszym dyrektorem Szkoły Podstawowej dla Chłopców "Żagle” w Warszawie. Ukończył studia na Wydziale EEdukacji Uniwersytetu Oxfordzkiego. 

Organizatorzy wykładu proszą, by rodzice zgłosili chęć uczestnictwa w wykładzie pod adresem: konferencja@wegielek.edu.pl.

Przeczytaj także rozmowę z Robertem Mazelanikiem: "5 sfer ucznia".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama