Nowy numer 33/2018 Archiwum

Dni Koszutki, Katowice-Koszutka, 8-9 czerwca

Po rocznej przerwie parafia misjonarzy oblatów w Katowicach-Koszutce (ul. Misjonarzy Oblatów NMP 12) zaprasza na kolejny, mamy nadzieję, że jeszcze bardziej udany festyn parafialny. Już 8-9 czerwca na placu przed kościołem oraz (nowość!) na boisku Rapid będziemy wspólnie świętować nasz parafialny odpust. W programie między innymi:

- turniej piłkarski dla drużyn amatorskich z Koszutki (prosimy o zgłaszanie drużyn)

- konkurs wiedzy o Koszutce - prosimy o zgłaszanie uczestników (większość pytań zostanie zadanych na podstawie materiału zamieszczonego na stronie www.koszutka.pl)

- konkurs loteryjny 'Nagroda gwarantowana', w którym nagrodą główną jest niezwykła wycieczka/pielgrzymka "Sanktuaria Alp"

- specjalny program dla dzieci

- dużo dobrego humoru płynącego ze sceny i nie tylko - o to zadbają konferansjerzy - oraz atrakcje plenerowe, podobnie jak w trakcie poprzednich festynów

- no i oczywiście koncerty - w tym roku wystąpi znana aktorka Olga Bończyk z przebojowym repertuarem oraz popularny zespół Maleo Reggae Rockers. Będzie też lokalna gwiazda - zespół AlboINie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama