Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Tradycje śląskiej rodziny - festyn, Rydułtowy, 15 czerwca

Rzymskokatolicka parafia p.w. św. Jerzego w Rydułtowach zaprasza na festyn rodzinny ,,Śląska rodzina – tradycje rodziny śląskiej’’, który odbędzie się na „farskich błoniach” 15 czerwca w g. 15.00-21.00. Podczas festynu odbędą się koncerty i występy lokalnych zespołów artystycznych, jak również zostanie zorganizowany konkurs plastyczny i fotograficzny dla dzieci, młodzieży i dorosłych nt. ,,Moja rodzina’’ oraz konkurs kulinarny nt. ,,Rodzinne wypieki’’.

Program festynu:

15.00-18.00 w bloku dziecięcym wystąpią dzieci i młodzież z rydułtowskich placówek oświatowych i stowarzyszeń . Będą również rodzinne gry i zabawy prowadzone przez rydułtowskich harcerzy,

18.00 – 21.00 - występy zespołów: BEBIKI, KWAŚNICA BAND ORKIESTRY KWK RYDUŁTOWY-ANNA oraz tanecznego „SUKCES”

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama