Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Festyn z Duchem, Siemianowice Śl, 16 czerwca

Parafia p.w. Ducha Św. w Siemianowicach Śl. - Bytkowie zaprasza.

W niedzielę 16 czerwca parafia p.w. Ducha Św. w Siemianowicach Śl. - Bytkowie oraz działający przy niej oddział Akcji Katolickiej zaprasza na rodzinny "FESTYN Z DUCHEM". To impreza, która od kilku lat cieszy się dużą popularnością i gromadzi całe rodziny i to zarówno jako uczestników, jak i organizatorów.

Poza występami artystycznymi (wśród którym w tym roku pojawią się m.in. Krzysztof Wierzchowski, Radzonkowski Big Band), przewidziano też wiele dodatkowych atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdy więc będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Przewidziano również atrakcyjne nagrody za udział w konkursach. Początek o g. 13.30.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama