Nowy numer 37/2021 Archiwum

Konferencja Strefa Zero, Sosnowiec, 15 czerwca

Konferencja Strefa Zero odbędzie się 15 czerwca 2013 w Sosnowcu. Strefa Zero to czas przemiany, odkrywania na nowo roli do jakiej powołał nas Bóg.

W Księdze Izajasza w 62 rozdziale czytamy: "Na twoich murach, Jeruzalem, postawiłem straże: cały dzień i całą noc nigdy milczeć nie będą. Wy, co przypominacie [wszystko] Panu, sami nie miejcie wytchnienia i Jemu nie dajcie spokoju, dopóki nie odnowi i nie uczyni Jeruzalem przedmiotem chwały na ziemi".

Wierzymy, że jest to wezwanie do nas wszystkich. Do wszystkich chrześcijan. Strefa Zero to właśnie miejsce wspólnej modlitwy. Możemy tam stanąć razem w jedności, bez względu na cele i wizje jakie mamy dla swoich Wspólnot i Ruchów. Bez względu na to co nas różni! To czas spotkania różnych Ruchów, Wspólnot, denominacji. Czas wspólnej modlitwy i inspirujących wykładów!

W ciągu jednego dnia: kilku mówców, czas uwielbienia, słuchanie Słowa Bożego i spotkanie różnych  środowisk chrześcijańskich. Nasz Pan Jezus Chrystus modlił się abyśmy byli jedno jak On jest z Ojcem. To było Jego pragnienie by Kościół był w jedności.

Strefa Zero 2013

15 czerwca 2013

start 9:00

zakończenie 18:00

Sosnowiec, Aula Wydziału Nauk o Ziemi, ul. Będzińska 60

W tegorocznej modlitwie uwielbienia poprowadzą nas połączone siły Służby Uwielbienia Metanoia oraz Służba Uwielbienia Wspólnoty ABBA z Warszawy prowadzone przez liderów: Krzysztofa Korniak (Metanoia) , Martę Jeleń- Miłuńską (Abba). To będzie niesamowite uwielbienie Boga!

Zapraszamy do udziału w tej niezwykłej konferencji! Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak z powodów organizacyjnych będzie zbierana dobrowolna ofiara.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama