Nowy numer 33/2018 Archiwum

Przybędzie nam dziesięciu księży

Święceń kapłańskich udzieli diakonom 18 maja w Katowicach abp Wiktor Skworc.

Dziesięciu diakonów przyjmie w sobotę 18 maja 2013 roku o godz. 10.00 świecenia prezbiteratu w katowickiej archikatedrze Chrystusa Króla. Udzieli im ich metropolita katowicki abp Wiktor Skworc. Przez włożenie rąk i modlitwę diakoni - absolwenci Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach - otrzymają szczególny udział w posłannictwie Chrystusa, Jedynego i Najwyższego Kapłana.

„Tych naszych braci, przygotowujących się do przyjęcia święceń prezbiteratu, polecajmy Bogu w modlitwie pełnej wiary” – zaapelował abp Skworc w komunikacie odczytanym we wszystkich parafiach archidiecezji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama