Nowy numer 09/2024 Archiwum

Megagwiazda w Mysłowicach

Rzeczywiste doświadczenie Boga, tysiące ludzi połączonych jedną ideą - tak będzie 30 maja w Mysłowicach.

Gwiazdą Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego "Bądź jak Jezus" będzie Israel Houghton. To megagwiazda światowej muzyki chrześcijańskiej, gospel, soul & RnB. Israel Houghton & New Breed pięć razy zdobył amerykańską nagrodę muzyczną GRAMMY - także w tym roku!

Oprócz amerykańskiej ekipy, dla której będzie to debiut na polskiej scenie, wystąpią: TGD (Trzecia Godzina Dnia), 40i30/70 (Czterdziestu Synów i Trzydziestu Wnuków Jeżdżących na Siedemdziesięciu Oślętach), Exodus 15 i Projekt Ambasador oraz raper z Armenii, Artaszes „ARCI” Baroyan.

Czwarta edycja "Bądź jak Jezus!" będzie okazją do rodzinnego spotkania wszystkich chrześcijan bez względu na wyznanie. Ten koncert jest jedyną w kraju imprezą tego rodzaju na tak dużą skalę. W ubiegłym roku było na nim ok. 20 tys osób. Relacja ze zdjęciami znajduje się TUTAJ.

Koncert organizuje Fundacja Światło-Życie. Podobnie jak w ubiegłym roku odbędzie się on w Mysłowicach na ternie kąpieliska "Słupna" przy ul. Stadionowej 11.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: abp metropolita katowicki Wiktor Skworc, poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Jerzy Buzek oraz prezydent Mysłowic Edward Lasok. "Gość Niedzielny" objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Poniżej zamieszczamy zapowiedź koncertu:

"Bądź jak Jezus", 30.05.2013 Mysłowice - Słupna
opokatv

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy