Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Majowe dni kojarzą się z nabożeństwami maryjnymi i egzaminami maturalnymi. Wielu młodych w tym czasie przyjmuje sakrament bierzmowania (ss. IV–V).

U nas to także kolejna odsłona Metropolitalnego Święta Rodziny (s. I), przygotowania do pielgrzymki mężczyzn do Matki Bożej Piekarskiej oraz początek myślenia o wakacyjnych podróżach. W tym ostatnim pomagają przygotowania do „Rio na Śląsku”, czyli spotkania młodzieży w Piekarach Śl., równoległego ze Światowymi Dniami Młodzieży w Brazylii (s. III), oraz wprowadzenie autobusów przystosowanych do przewozu rowerów (s. VIII).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama