Nowy numer 42/2019 Archiwum

Wakacje za jedno kliknięcie

Organizatorzy zapowiadają epokowe zmiany w zapisach na rekolekcje ministranckie i zapraszają do komputerów.

Wakacje za jedno kliknięcie   Ministranci na różne sposoby zachęcają do udziału w wakacyjnych rekolekcjach Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Katowickiej Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Katowickiej postanowiło wprowadzić zmiany w zapisach na wakacyjne rekolekcje. To "epokowe" zmiany, które pozwolą nadążyć za postępem cywilizacyjnym.

Ministranci jako jedyni otwierają możliwość zapisów przez internet. Bez wychodzenia z domu można sprawdzić datę turnusu, czas trwania, przeznaczenie wiekowe, a nawet liczbę miejsc dostępnych na turnusie. Jednak podstawowym atutem jest możliwość zapisów ministranta na dany turnus. Wystarczy uzupełnić specjalny formularz, który znajdzie się na stronie ministrantów, od 18 kwietnia od godz. 10.30. Ci, którzy są zwolennikami zapisów tradycyjnych, mogą to również uczynić jak zawsze w salkach katedralnych.

Zapisy internetowe to nie jedyna zmiana w tegorocznych ministranckich rekolekcjach wakacyjnych. Organizatorzy zaznaczają, że warto zwrócić uwagę na obniżoną cenę rekolekcji, nowy wakacyjny punkt w Brennej, a także na nowe – atrakcyjne materiały formacyjne.

Poniżej zamieszczamy garść przydatnych informacji:

PUNKTY REKOLEKCYJNE:

Bielsko Lipnik – Ośrodek Caritas (diecezji Bielsko-Żywieckiej), ul. Polna 21

Bielsko Lipnik – Dom Sióstr Szkolnych de Notre Dame, ul. Polna 51

Brenna Leśnica

Kalna k. Żywca – Dom przy parafii św. Antoniego

Brenna Dom Klerycki „Tabor”, ul. Leśników 36, 43-435 (nowy punkt)

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL