Nowy numer 4/2021 Archiwum

Wakacje za jedno kliknięcie

Organizatorzy zapowiadają epokowe zmiany w zapisach na rekolekcje ministranckie i zapraszają do komputerów.

Wakacje za jedno kliknięcie   Ministranci na różne sposoby zachęcają do udziału w wakacyjnych rekolekcjach Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Katowickiej Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Katowickiej postanowiło wprowadzić zmiany w zapisach na wakacyjne rekolekcje. To "epokowe" zmiany, które pozwolą nadążyć za postępem cywilizacyjnym.

Ministranci jako jedyni otwierają możliwość zapisów przez internet. Bez wychodzenia z domu można sprawdzić datę turnusu, czas trwania, przeznaczenie wiekowe, a nawet liczbę miejsc dostępnych na turnusie. Jednak podstawowym atutem jest możliwość zapisów ministranta na dany turnus. Wystarczy uzupełnić specjalny formularz, który znajdzie się na stronie ministrantów, od 18 kwietnia od godz. 10.30. Ci, którzy są zwolennikami zapisów tradycyjnych, mogą to również uczynić jak zawsze w salkach katedralnych.

Zapisy internetowe to nie jedyna zmiana w tegorocznych ministranckich rekolekcjach wakacyjnych. Organizatorzy zaznaczają, że warto zwrócić uwagę na obniżoną cenę rekolekcji, nowy wakacyjny punkt w Brennej, a także na nowe – atrakcyjne materiały formacyjne.

Poniżej zamieszczamy garść przydatnych informacji:

PUNKTY REKOLEKCYJNE:

Bielsko Lipnik – Ośrodek Caritas (diecezji Bielsko-Żywieckiej), ul. Polna 21

Bielsko Lipnik – Dom Sióstr Szkolnych de Notre Dame, ul. Polna 51

Brenna Leśnica

Kalna k. Żywca – Dom przy parafii św. Antoniego

Brenna Dom Klerycki „Tabor”, ul. Leśników 36, 43-435 (nowy punkt)

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama