Nowy numer 21/2018 Archiwum

Zaproszenie do nauki

Rusza Katolicka Akademia Nauczycieli i Wychowawców.

Nauczyciel nieraz zaskakiwany jest przez uczniów pytaniami, na które sam nie do końca zna odpowiedź. Dlatego jak zaznaczają pomysłodawcy Katolickiej Akademii Nauczycieli i Wychowawców prócz formacji duchowej, osobistej modlitwy, pracownicy edukacji potrzebują rzetelnej wiedzy. Proponują spotkania, które pomogą poszerzyć wiedzę z zakresu teologii, filozofii czy nauk przyrodniczych. 

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej wraz z Wydziałem Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego zapraszają na pierwsze spotkanie akademii. Odbędzie się ono 23 marca o godz. 10 w auli Wydziału Teologicznego UŚ (ul. Jordana 18). Wykład "Wybrane zagadnienia z bioetyki (in vitro, antykoncepcja, naprotechnologia)" wygłosi ks. dr hab. Antoni Bartoszek, dziekan WTL UŚ, wykładowca teologii moralnej. Po wykładzie odbędzie się dyskusja.

Nauczyciele uczestniczący w szkoleniu otrzymają odpowiednie certyfikaty.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma