Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Rybnik i Mikołów wybiorą senatora

Uzupełniające wybory do Senatu odbędą się 21 kwietnia.

Datę uzupełniających wyborów wyznaczył prezydent Bronisław Komorowski. "Zarządzam wybory uzupełniające do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w województwie śląskim, w okręgu wyborczym nr 73 obejmującym obszary powiatów: mikołowski, rybnicki oraz miasto na prawach powiatu: Rybnik. (…) Datę wyborów wyznaczam na niedzielę dnia 21 kwietnia 2013 r." – czytamy w podpisanym przez niego postanowieniu.

Wybory uzupełniające trzeba było rozpisać w związku ze śmiercią dotychczasowego senatora z okręgu nr 73, profesora Antoniego Motyczki z PO (tekst o nim znajdziesz tutaj).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama