Nowy numer 24/2018 Archiwum

Coś wiemy o człowieku

Posłuchaj - to odpowiedź na bardzo ważne człowiecze pytania. Gośćmi Joanny Raś są - jak co tydzień - ks. Grzegorz Strzelczyk i Magdalena Jóźwik.

Człowiek jest z Boga. Jest przez Boga chciany "bez powodu" - ze względu na jego samego. Każdy jest indywidualny i niepowtarzalny. Z tego płynie nasza - moja - godność. Człowiek jest dobry. Stworzony do wspólnoty. Dlaczego wobec tego jest tak źle?

Wiara, modlitwa i życie - czyli przepowiadanie słowa Bożego. Co na ten temat mówił pierwszy synod archidiecezji katowickiej?

Gościem trzeciej części jest ks. Bartłomiej Kuźnik - przewodniczący Podkomisji ds. głoszenia słowa Bożego. Kto w tej podkomisji się znajdzie i czym ta podkomisja ma się zająć?

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama