Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Finał zmagań kolędowych

Jury wybierze najlepszych kolędników

W przeglądzie biorą udział zespoły i soliści.   W przeglądzie biorą udział zespoły i soliści. Marta Sudnik-Paluch/GN Koncert finałowy laureatów XIX Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika rozpocznie się w niedzielę (20 stycznia) o godz. 16 . Organizatorzy zapraszają do Parafii Nawiedzenia NMP w Będzinie - Sanktuarium Golgoty Wschodu na os. Syberka.

Podczas koncertu wystąpią wykonawcy z Polski i zagranicy, którzy zostali wyłonieni podczas przesłuchań konkursowych. Ostatni etap przesłuchań odbył się w Będzinie. Wykonawcy od piątku prezentowali swoje umiejętności jury.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama