GN 24/2018 Archiwum

Zobacz także

 • arek347
  06.01.2013 14:16

  Piękne !!!!!!! Przyznaję, że ze łzami w oczach przejrzałem ten "materiał"... Wyobrażam sobie wzruszenie, zdziwienie i zaskoczenie w SCC /Bóg przyszedł do ludzi :) / ...a przy okazji potwierdzenie potrzeby ekumenizmu - bo pomysł chyba zaczerpnięty od protestantów z Oklahoma /USA/ :) Szacun dla ks. moderatora !

  doceń 0
 • arek347
  06.01.2013 14:21

   Ludziom potrzeba naszego świadectwa !!!                                                           <<<Niech się odrodzi w Bogu ludzkie ojcostwo i polska rodzina, i ludzkie macierzyństwo; Niech się odrodzi rodzina, szczególne miejsce Przymierza Boga z ludźmi>>> bł. Jan Paweł II / w tym duchu i w tym miejscu dedykuję  http://youtu.be/MGYXMmiRp_s

  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama