Nowy numer 33/2018 Archiwum

Spektakl "Mamo, to ja", 13 stycznia, Katowice-Giszowiec

Młodzież parafii św. Barbary w Katowicach-Giszowcu wystawia 13 stycznia 2013 r. spektakl "Mamo, to ja", czyli opowieść o tym, jak Bóg rodzi się w sercu każdego człowieka. Rozpocznie się o godz. 20. w kościele św. Barbary na Giszowcu.
Scenariusz do tego spektaklu napisało życie. To, oparta na faktach i bezpośrednich relacjach, historia małżeństwa zupełnie zagubionego w gąszczu własnej codzienności. To opowieść, o ludziach, którzy walcząc z bolesnymi doświadczeniami przeszłości, rozpaczliwie poszukują własnej tożsamości, poczucia bezpieczeństwa i swojego miejsca na ziemi. Każde z nich usilnie próbuje znaleźć swoją drogę i odpowiedź na pytanie – jak żyć? Bóg, rodząc się w ich grzesznych i zatwardziałych sercach, pozwala im odnaleźć sens ziemskiej wędrówki oraz nieustannie uczy ich Miłości i odpowiedzialności. Bohaterowie wyjawiają nam swoje najgłębiej skrywane tajemnice, niespełnione oczekiwania i obawy, a nowonarodzony Chrystus zupełnie odmienia ich wspólne życie. Ich historia jest dowodem, że dobro, niezmiennie od dwóch tysięcy lat, wygrywa niełatwą walkę ze złem.
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama