Nowy numer 24/2018 Archiwum

Noc Świadków

Ława przysięgłych, przesłuchanie świadków i ogłoszenie wyroku – to tylko część niespodzianek czekających tej nocy w kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach.

Katowicka młodzież z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła organizuje czuwanie adwentowe. W programie m.in. świadectwo małżonków Kasi i Bartka, koncert zespołu Love Story, adoracja prowadzona przez kleryków WŚSD, spotkania w grupach i przedstawienie. Organizatorzy zaplanowali też posiłek dla wszystkich uczestników czuwania. Jednak najważniejszym momentem będzie Eucharystia. Nie zabraknie również okazji do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
Do udziału w czuwaniu zaproszony jest każdy, kto tylko chce i dysponuje czasem. Adwentowe czuwania organizowane przez młodzież oazową w tej parafii mają wieloletnią tradycję. Tegoroczna formuła ma przypominać sprawę toczącą się na wokandzie sądowej. Pod nazwami charakterystycznymi dla sądownictwa ukryte są poszczególne części czuwania. Całość koordynuje ks. Marek Brewko, który jest parafialnym moderatorem oazy.
Początek Nocy Świadków dziś o 20.00, a zakończenie ok. 5.00 w sobotę.
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama