Nowy numer 25/2018 Archiwum

Koncertowe kolędowanie, Rybnik, 3 stycznia

Samorządy Studenckie Zespołu Szkół Wyższych w Rybniku zapraszają na I Studencki Koncert Kolęd i Pastorałek.

Samorządy Studenckie Zespołu Szkół Wyższych w Rybniku organizują I Studencki Koncert Kolęd i Pastorałek pn. „Zapach Świątecznej Ciszy“.
Będzie to Bożonarodzeniowy, charytatywny koncert symfoniczny, podczas którego wystąpią znani, lokalni soliści: Marta Florek, Sabina Jeszka, Hania Hołek i Bartosz Jaśkowski. Solistom towarzyszyć będzie Filharmonia Rybnicka oraz Zespół Kameralny Bel Canto. Kolędowanie połączone będzie z przyjęciem relikwii Jana Pawła II w Kaplicy Akademickiej na terenie Kampusu w Rybniku.

Koncert odbędzie się 3 stycznia 2013r. w bazylice pw. Św. Antoniego w Rybniku. Początek o g. 19.00. Patronat honorowy objęli arcybiskup Wiktor Skworc, prezydenta Rybnika Adam Fudali, starosta powiatu rybnickiego Damian Mrowca, burmistrz gminy i miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski oraz Rektorzy uczelni stacjonujących w rybnickim kampusie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama