Nowy numer 4/2023 Archiwum

Dokąd zmierzasz?

Dokąd właściwie zmierzam? Jaki mam cel w życiu? Co chcę osiągnąć? – odpowiedzi na te pytania szukali członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej archidiecezji podczas rekolekcji.

Trzydniowe rekolekcje, które odbyły się w Ośrodku Spotkań i Formacji im św. Jadwigi Śląskiej w Brennej, były doskonałą okazją do refleksji nad tymi pytaniami. Pomocą były przede wszystkim wspólne modlitwy i spotkania oraz konferencje i przemówienia ks.Krzysztofa Brachmańskiego, asystenta KSM w archidiecezji katowickiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu pozwoliła każdemu uczestnikowi na głębsze refleksje. Można liczyć, że owocem tego czasu będą nowe przedsięwzięcia i działania na rzecz poszczególnych parafii i całej archidiecezji. Podczas rekolekcji  miał miejsce również zjazd prezesów wszystkich oddziałów, na którym w demokratycznym głosowaniu wybrano nowy Zarząd Diecezjalny KSM oraz ustalono organizację pracy na przyszły rok. Aktualny skład Zarządu:
Prezes - Monika Owsianka
Z-ca Prezesa - Piotr Delawski
Skarbnik - Iza Roj
Sekretarz - Rzecznik Prasowy - Wioleta Czesak
Z-ca Sekretarza - Artur Kocurek
Członek Zarządu - Katarzyna Bartusiak
Członek Zarządu - Łukasz Fenisz
Przewodniczącym Diecezjalnej Komisji Rewizyjnej został Łukasz Dyłka.
W Komisji Rewizyjnej zasiadać będą również Mateusz Okoń i Robert Czaska.
Trzydniowe spotkanie kaesemowiczów zakończył wspólny wyjazd do katedry Chrystusa Króla na Mszę św. otwierającą II Synod Archidiecezji Katowickiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy