GN 32/2018 Archiwum

MUMIO i Magda Anioł, Suszec, 15 grudnia

Magda Anioł i MUMIO wystąpią w koncercie charytatywnym na rzecz remontu Domu Pomocy Społecznej w Pszczynie, prowadzonego przez siostry boromeuszki. Koncert odbędzie się 15 grudnia o godz. 18. w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Ogrodowej 22.

Cegiełki w cenie 30 zł lub 15 zł (ulgowe) umożliwiają otrzymanie biletu wstępu na koncert za 1 zł. Można je nabyć w GOK w Suszcu lub u sióstr w DPS w Pszczynie przy ul. Warownej 59.

Poniżej publikujemy list siostry Lidii, dyrektora DPS w Pszczynie:

Zapraszamy na kolejny Koncert Charytatywny (zagra Magda Anioł i  MUMIO) na rzecz Domu Pomocy Społecznej dla Chorych Psychicznie w Pszczynie prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza, który odbędzie się 15.12.2012 r. o godz.18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Ogrodowej 22 w SUSZCU, w celu uzyskania środków finansowych na remonty /głównie elewację budynku/. Zakup cegiełek w cenie 30zł lub 15(ulgowe) umożliwia otrzymanie biletu wstępu za 1 zł w GOK w Suszcu lub u Sióstr Boromeuszek w DPS/klasztorku/ w Pszczynie przy ul.Warownej 59.

Mamy 72 Chorych, którym w miarę możliwości zapewniamy godziwe warunki życia, ale z własnych oszczędności nie jesteśmy w stanie wyremontować budynku wewnątrz i na zewnątrz  /projektant wystawił kosztorys na ok.180 tys.zł/. Nasi Chorzy kiedyś – jak większość z nas –  mieli swoje rodziny, przyjaciół, pracę, dom... A choroba sprawiła, że prawie wszystko stracili. Ich domem teraz jest DPS, a o dom też trzeba się troszczyć, by służył Im jak najdłużej.

Od 01.12.2012r. do 31.12.2013r.  uzyskaliśmy zgodę na tzw. „zbiórkę publiczną - powiat” oraz otworzyliśmy specjalne konto w Banku Spółdzielczym o/Pszczyna. Tym, którzy zechcą wspomóc tę inicjatywę podajemy Nr 89 8448 0004 0001 5567 2000 0105                  

S. Lidia – dyrektor DPS


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama