Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Odnowić wiarę

DA Katowice zaprasza na seminarium odnowy wiary.

Rok Wiary to dobry czas na to, żeby więcej uwagi poświęcić na poprawę osobistej relacji z Chrystusem. Okazją do tego może być cotygodniowy cykl spotkań w ramach seminarium odnowy wiary. Spotkania odbywać się będą w każdy czwartek (pierwsze – 8 listopada) o godz. 20 w krypcie katowickiej katedry. Uczestnicy gromadzić się będą na spotkaniach w małych grupach dzielenia, konferencji oraz wspólnej modlitwie.

– Będzie to czas wzmożonego duchowego remanentu – mówi ks. Damian Bednarski. Poszczególne konferencje poprowadzą: ks. Tomasz Jaklewicz, zastępca redaktora naczelnego „Gościa Niedzielnego" i dogmatyk, ks. Jarosław Ogrodniczak, duszpasterz rodzin archidiecezji katowickiej, ks. Krzysztof Biela, moderator ds. nowej ewangelizacji, ks. Jakub Dąbrowski, mariolog, Aleksander Bańka, lider Centrum Duchowości w Tychach, Marcin Jakimowicz, dziennikarz „Gościa Niedzielnego". Udział w seminarium odnowy wiary to czas pracy nad sobą – potrzebna będzie codzienna lektura i medytacja Pisma Świętego. Seminarium zakończy się modlitwą wstawienniczą o pełniejsze otwarcie na dary i charyzmaty Ducha Świętego. Więcej informacji w DA Katowice.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama