Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nauczyciele do Piekar

Eucharystia, panel dyskusyjny, piknik nauczycielski oraz koncert. To wszystko czeka na pielgrzymów w sobotę.

Już dzisiaj uczestnicy IX Archidiecezjalnej pielgrzymki nauczycieli i pracowników oświaty do Piekar Śl. spotkają się u Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej, aby wspólnie zastanowić się nad tegorocznym hasłem, które brzmi: „Zdążamy do pełni wiary w Kościele - naszym domu”.

Oprócz Mszy  św., która rozpocznie się o godz. 10 w bazylice piekarskiej, w planie także panel dyskusyjny, w którym nauczyciele będą próbowali odpowiedzieć na pytanie: „Czy warto być człowiekiem wiary i nauczycielem zarazem? Czy to się dzisiaj opłaca?”. Przewidziano też wspólny piknik oraz koncert zespołu muzycznego. Pielgrzymkę zakończy wspólna modlitwa i błogosławieństwo ok. godz.14.30.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama