Nowy numer 15/2024 Archiwum

Mariacka Bless Night 2

Duża dawka muzyki chrześcijańskiej, gry i zabawy dla dzieci oraz nocne czuwanie w kościele Mariackim. To wszystko czeka na nas podczas Mariacka Bless Night.

Koncert uwielbienia, który będzie w sobotę 29 września, poprzedzony zostanie igrzyskami dziecięcymi. Początek już o godz. 16. Młodsi i starsi uczestnicy igrzysk zmierzą się w konkurencjach sportowych, a także będą mogli uczestniczyć w lekcji biblijnej. Na najmłodsze dzieci czekać będzie strefa malucha.

O godz. 18.30 rozpocznie się wieczorny koncert uwielbienia, podczas którego rozbrzmiewać będą radosna i pełna energii muzyka gospel, folkowe ukraińskie rytmy, a także pop, smooth jazz i etniczne nuty. Podczas wieczoru usłyszymy tyski chór gospel God's Property, pochodzący z Ukrainy zespół KANA oraz jeden z czołowych i niepowtarzalnych zespołów prezentujących muzykę chrześcijańską w Polsce - Deus Meus, który promować będzie swój najnowszy album "Wniebowianki".

Po zakończeniu koncertu w kościele Mariackim rozpocznie się nocne czuwanie. Poprowadzą je Szkoła Nowej Ewangelizacji z Bielska-Białej oraz Wspólnota "Rafael" z Rudy Śląskiej. Będzie to czas wypełniony wspólną modlitwą, śpiewem uwielbienia, świadectwami, a także refleksją nad Słowem Bożym. Czuwanie zakończy się niedzielną Eucharystią.

Organizatorami koncertu „Mariacka Bless Night” są Grupa eM Media, Ruch Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej i Urząd Miasta Katowice. Gość Niedzielny i Radio eM 107,6 FM sprawują patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Galerię zdjęć z czerwcowej ewangelizacji „Mariacka Bless Night” możesz zobaczyć tutaj.

Program „Mariacka Bless Night”  - 29 września

DLA RODZINY, DLA DZIECI:

16.00 – 18.15 IGRZYSKA DZIECIĘCE – „Kids Games”

  • uroczyste otwarcie z zapaleniem znicza olimpijskiego
  • bicie rekordu świata w przenoszeniu wody rękami
  • konkurencje olimpijskie dla najmłodszych
  • gry i zabawy dla dzieci, upominki dla uczestników

do udziału zapraszamy wszystkie dzieci, zgłoszenia na stronie www.MariackaBN.pl

WIECZORNE KONCERTY:

18.30 God’s Property

19.30  KANA z Ukrainy

20.45 GWIAZDA WIECZORU: DEUS MEUS – „Wniebowianki”

MARIACKA BLESS NIGHT:

od 22.00 noc uwielbienia w kościele Mariackim

  •  „Zawsze się radujcie i nieustannie się módlcie” – wspólna modlitwa, śpiew chwały, prowadzone przez SNE z Bielska-Białej oraz Wspólnotę "Rafael" z Rudy Śląskiej;
  • „Bądźcie Moimi świadkami aż po krańce ziemi” – świadectwa;
  • „Ja odpuszczam tobie grzechy” – noc konfesjonałów;
  • „Poznali Go po łamaniu chleba” – Eucharystia;
  • „Jak pierwsi chrześcijanie”, czyli świętowanie przy stole.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy