Nowy numer 25/2018 Archiwum

Czas na studia

Choć studenci mają jeszcze wakacje, to uczelnie drzwi nie zamykają. Trwa drugi nabór i sesja poprawkowa.

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego ma jeszcze wolne miejsca na kierunkach: teologia i nauki o rodzinie. Chętni na studia mogą rejestrować się przez internet do 14.09. Uniwersytet Śląski prowadzi drugi nabór także na innych kierunkach. Na studentów czekają m.in. biologia, biotechnologia, edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, ochrona środowiska, chemia, edukacja techniczno-informatyczna, etnologia, filologia germańska czy filologia polska. Informacje dotyczące zapisów na poszczególne kierunki można znaleźć na stronie: http://kandydat.us.edu.pl/terminarz-rekrutacji-na-studia.

Dla części studentów wrzesień to czas egzaminów poprawkowych popularnie zwany „kampanią wrześniową” albo „jesiennym zlotem młodych naukowców”. Życzymy sukcesów!


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • teolog
    07.09.2012 12:57
    idż na teologię a zapewniam, że powiększysz grono sfrustrowanych bezrobotnych
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama