Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zobacz także

 • slezan84
  15.07.2012 12:30
  Czy 18 ofiar LOS-u to kilkadziesiąt? Jakim cudem policja pozwoliła tym oszołomom przejść z pl. Miarki pod budynek Sejmu Śląskiego? Dlaczego nie reagowała kiedy kontrmanifa pluła Ślązaków? Niektóre zdjęcia dowodzą, że wśród części polskiego społeczeństwa przydałoby się rozpocząć rechrystianizację. Nacjonalizm to nic innego jak substytut religii. W miejsce Absolutu wstawia się naród polski. Najlepsze zdjęcie to te, na którym poganka z biało-czernową flagą pluje jadem w kierunku Ślązaczki z krzyżem na piersi.
  doceń 4
 • NieboszkaPolska
  15.07.2012 18:49
  Ciekawostką jest fakt że 4-5 tyś Ślązaków i zwolenników autonomii spokojnie maszerowało i policjanci ziewali z nudów a do 30 ludzi chorych z nienawiści byli potrzebni uzbrojeni po żeby stróże prawa w tosunku 1:1 lub nawet 1,5:1. Czy patrioci polscy nie zdają sobie sprawy że narażają budżet swojego kraju na spore koszty? Różnicę stanowi równiez wyraz twarzy uczestników marszu autonomi oraz tych kilkudziesięciu Polaków prawdziwych którzy myśleli że sprzętem nagłąsniającym zagłuszą tłum. Różnica w wielkości manifestujących - miażdżąca i powinna dać do myślenia.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama