Nowy numer 24/2018 Archiwum

Nie dla przestępstw

TVP Katowice współorganizuje akcję społeczną Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pn. „Nie reagujesz - akceptujesz”.

Akcja ta ma na celu promocję postaw obywatelskich, polegających na powiadamianiu policji przez świadków przestępstw o zaistnieniu takich zdarzeń, ze szczególnym uwzględnieniem zdarzeń mających negatywny wpływ na szeroko pojęte bezpieczeństwo publiczne (kradzież kabli telefonicznych, energetycznych, dewastacja mienia publicznego). Celem akcji jest z jednej strony minimalizacja strat wynikłych na skutek tego typu przestępstw, a z drugiej przekazanie przestępcom jasnego sygnału, że nie ma na nie przyzwolenia społecznego i że spotka się ono z reakcją otoczenia.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama