Nowy numer 21/2018 Archiwum

Marsz na randkę!

Uczestnicy pierwszego Marsz dla Życia i Rodziny w Jastrzębiu dostaną nietypowy bonus: możliwość uczestniczenia w wyjątkowej randce małżeńskiej.

  Plakat reklamujący Marsz i randkę w Jastrzębiu   Plakat reklamujący Marsz i randkę w Jastrzębiu

 

 

 

 

 

W Jastrzębiu będą to też rekolekcje dla par. Potrwają od niedzieli 3 czerwca do wtorku 5 czerwca w kościele NMP Matki Kościoła (ul. Popiełuszki 1A). Organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi.

Marsze dla Życia i Rodziny przejdą w niedzielę 3 czerwca też przez inne miasta naszego regionu. Mają to być radosne pochody, otwarte dla zwolenników różnych politycznych opcji - byle łączyło nas poparcie dla Życia i Rodziny. Choć to Marsze ponadpartyjne, dobrze będzie, jeśli politycy różnych opcji je zauważą: niech zrozumieją, że powinni tworzyć prawo przyjazne rodzinom, bo rodziny to poważna siła i coraz aktywniejsza grupa nacisku. Mile widziane na Marszu będą więc całe rodziny z dziećmi; można zabrać kolorowe baloniki czy jakieś transparenty, najlepiej o pozytywnej treści.

W Jastrzębiu Marsz zacznie się 3 czerwca o godz. 15. przed Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym. W Wodzisławiu Śląskim - o godz. 12.30 przy ul. Szkolnej. W Katowicach - o godz. 10.30 przed katedrą Chrystusa Króla. Marsze odbędą się też w miastach sąsiadujących z archidiecezją katowicką: w Raciborzu i Gliwicach. Więcej informacji na www.marsz.org

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma