Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nie przyjedzie

Prezydent Komorowski odwołał wizytę w Piekarach Śląskich.

Kancelaria prezydenta Bronisława Komorowskiego poinformowała, że obowiązki uniemożliwią mu obecność podczas Pielgrzymki Mężczyzn i Młodzieńców do Matki Boskiej Piekarskiej. 

Przypomnijmy, że w piśmie przesłanym wcześniej do Kurii Metropolitalnej w Katowicach Prezydent wyraził chęć podkreślenia w ten sposób znaczenia rodziny i Metropolitalnego Święta Rodziny, którego centralnym punktem jest właśnie pielgrzymka. "Przygotowane po raz piąty Metropolitalne Święto Rodziny jest cenną inicjatywą, która przyczynia się do promowania, szczególnie wśród młodych mieszkańców archidiecezji, wartości rodzinnych i patriotycznych" – napisał Jacek Michałowski, Szef Kancelarii Prezydenta RP. Zapowiedział wtedy także obecność prezydenta Bronisława Komorowskiego podczas pielgrzymki mężczyzn i młodzieńców do Sanktuarium Matki Bożej Piekarskiej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama