Nowy numer 21/2018 Archiwum

Zaprojektuj papieża

Zachęcamy do udziału w międzynarodowym konkursie na billboard ewangelizacyjny, promujący nauczanie Jana Pawła II.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa eM Media z siedzibą w Katowicach. Przedsięwzięcie związane jest ze zbliżającą się kanonizacją Jana Pawła II. Konkurs ma charakter otwarty, skierowany jest głównie do grafików, artystów plastyków, jak również do osób oraz firm zajmujących się projektowaniem.

Jak informują organizatorzy, celem konkursu jest ukazanie istotnych aspektów nauczania błogosławionego papieża. Ważne tu jest wykorzystanie współczesnych form komunikowania, takich, jak grafika i obraz, będących nośnikiem treści w kampaniach outdoorowych, czyli reklamach eksponowanych na zewnątrz.

Wyróżnione prace będą prezentowane w przestrzeni publicznej, m.in. na billboardach i wystawach, wpisując się tym samym w nowatorską formę promowania nauczania Jana Pawła II. Projekt objął swoim patronatem metropolita katowicki abp Wiktor Skworc. Partnerem konkursu jest Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej.

Termin nadsyłania prac upływa 22 marca br.

Szczegóły uczestnictwa w konkursie, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.radioem.pl.

Redakcja katowice.gosc.pl zaprasza jednocześnie do podzielenia się swoimi wspomnieniami związanymi z bł. Janem Pawłem II. Szczegóły TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma