Nowy Numer 07/2018 Archiwum

Noc Świadków

Ława przysięgłych, przesłuchanie świadków i ogłoszenie wyroku – to tylko część niespodzianek czekających tej nocy w kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach.

Katowicka młodzież z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła organizuje czuwanie adwentowe. W programie m.in. świadectwo małżonków Kasi i Bartka, koncert zespołu Love Story, adoracja prowadzona przez kleryków WŚSD, spotkania w grupach i przedstawienie. Organizatorzy zaplanowali też posiłek dla wszystkich uczestników czuwania. Jednak najważniejszym momentem będzie Eucharystia. Nie zabraknie również okazji do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
Do udziału w czuwaniu zaproszony jest każdy, kto tylko chce i dysponuje czasem. Adwentowe czuwania organizowane przez młodzież oazową w tej parafii mają wieloletnią tradycję. Tegoroczna formuła ma przypominać sprawę toczącą się na wokandzie sądowej. Pod nazwami charakterystycznymi dla sądownictwa ukryte są poszczególne części czuwania. Całość koordynuje ks. Marek Brewko, który jest parafialnym moderatorem oazy.
Początek Nocy Świadków dziś o 20.00, a zakończenie ok. 5.00 w sobotę.
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy