Henryk Przondziono
Na zakończenie pielgrzymki chorych do Lourdes jako wotum wdzięczności została ofiarowana świeca.
GOSC.PL DODANE 14.05.2017 AKTUALIZACJA 15.05.2017
W niedzielne popołudnie 7 czerwca abp Andrzej Przybylski zaprosił dzieci do wspólnego świętowania w ogrodach Kurii Metropolitalnej w Katowicach.
W piątek 5 czerwca wspólnota Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego - przełożeni, klerycy oraz współbracia z roku propedeutycznego - pod przewodnictwem abp. Andrzeja Przybylskiego udali się na wspólną pielgrzymkę na Jurę Krakowsko-Częstochowską.
↓Wszystkie informacje↓
↓Wszystkie galerie↓
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.