Nowy numer 08/2024 Archiwum

Region. Czekamy na zdjęcia naszych Czytelników z lokalnych jarmarków świątecznych

W Katowicach uroczyście włączono lampki choinkowe. Sam jarmark jest otwarty od 17 listopada.

W stolicy województwa na odwiedzających czekają liczne atrakcje, m.in. cieszące się popularnością koło młyńskie i lodowisko.

- Chcemy wszystkich wprowadzić w tę piękną atmosferę świąt, dlatego wspólnie z marszałkiem województwa śląskiego uruchamiamy te światełka na choince, która stoi na katowickim rynku. Choinka przyjechała do nas z Mikołowa, co też pokazuje, że potrafimy współpracować w ramach samorządu. Zapraszam wszystkich na Jarmark Bożonarodzeniowy w Katowicach - mówił prezydent Katowic Marcin Krupa w czasie uroczystego włączenia lampek choinkowych.

Katowicki rynek to nie jedyne miejsce w naszym regionie, w którym odbywa się jarmark. Dlatego zapraszamy do wspólnego stworzenia galerii. Pokażcie, drodzy Czytelnicy, gdzie w waszej okolicy odbywa się świąteczne spotkanie. Zdjęcia przesłane na adres katowice@gosc.pl będziemy sukcesywnie publikować w naszej galerii. Mile widziany krótki opis - gdzie i do kiedy można odwiedzić jarmark, co jest jego największą atrakcją. Czekamy na Wasze zdjęcia!

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy