Nowy numer 15/2024 Archiwum

Region. PGG uruchamia trzy dodatkowe sesje zakupowe w e-sklepie

Oferowane będą wtedy wyłącznie miały węglowe - nie tylko luzem, ale też w jednotonowych opakowaniach typu big-bag. Sesje zaplanowane są w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.

Miały węglowe w poniedziałki, środy i piątki będzie można kupić wyłącznie z opcją dostawy do składów kwalifikowanych dostawców węgla, które przewożą surowiec kupiony przez klientów w sklepie internetowym do składów zlokalizowanych w rejonie miejsca zamieszkania nabywców i wydają go finalnym odbiorcom. Ułatwia to klientom odbiór zamówionego towaru bez konieczności samodzielnego organizowania transportu węgla ze śląskich kopalń.

„Sprzedaż miałów jest dopełnieniem i rozszerzeniem oferty e-sklepu pod względem towarowym, jak i organizacyjnym w warunkach wyjątkowego kryzysu i deficytu paliw” - zaznacza PGG w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej.

„Aby nie blokować niepotrzebnie ruchu klientów kupujących przez internet typowe sortymenty węgla we wtorki i czwartki, odrębne sesje zakupowe stworzono dla tych gospodarstw domowych, które mają techniczną możliwość spalania miałów i chcą się zaopatrzyć w ten sortyment węgla opałowego” - wyjaśnili przedstawiciele spółki. Ich zdaniem PGG oferuje "wyselekcjonowane miały węglowe, które nadają się do zużycia jako opał dla gospodarstw domowych".

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy