Nowy numer 39/2023 Archiwum

Adoracja i Luxtorpeda. Festiwal Życia w Kokotku startuje 4 lipca

Roksana Węgiel, Kamil Bednarek, Luxtorpeda i TAU będą wśród wykonawców Festiwalu Życia w Kokotku. To największe chrześcijańskie wydarzenie plenerowe dla młodzieży na Śląsku. Trwają zapisy!

Festiwal Życia w Kokotku pod Lublińcem trwa się od 4 do 10 lipca pod hasłem „Ja?”. Postacią, na której oparta jest treść tegorocznej edycji, jest Maryja. Uczestnicy odkrywają siebie, podążając śladami Jej pięknego, ale i pełnego trudności życia na ziemi.

W programie festiwalu znalazły się m.in. codzienne Msze i nabożeństwa, konferencje, warsztaty, całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, wieczór uwielbienia, ekstremalny Bieg Festiwalowicza oraz koncerty. W tym roku na scenie wystąpią Roksana Węgiel, Luxtorpeda, Kamil Bednarek i TAU.

Szczegóły i zapisy na stronie www.festiwalzycia.pl.

Od 2018 roku na Festiwal Życia do Kokotka przyjeżdża nawet 1000 młodych ludzi. Wydarzenie skierowane jest głównie dla osób w wieku 16–35 lat oraz dla rodzin z dziećmi. W festiwalu można wziąć udział indywidualnie lub przyjechać ze zorganizowaną grupą. Oprócz pakietów tygodniowych dostępne są również wejściówki jednodniowe i wieczorne.

Festiwal organizowany jest przy współpracy pięciu diecezji województwa śląskiego - w tym archidiecezji katowickiej - oraz Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Od tego roku w organizację włączają się dodatkowo archidiecezja wrocławska i diecezja opolska.

Adoracja i Luxtorpeda. Festiwal Życia w Kokotku startuje 4 lipca

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast