Nowy numer 09/2024 Archiwum

Archidiecezja. "Procesy małżeńskie w XXI w." już we wtorek

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym, tzn. stacjonarnie (w auli Wydziału Teologicznego UŚ przy ul. Jordana 18 w Katowicach) oraz online za pośrednictwem platformy Zoom.

Wydział Teologiczny wraz z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zapraszają do udziału w międzynarodowej i międzyreligijnej konferencji na temat: "Procesy małżeńskie w XXI w.". Celem konferencji jest próba odpowiedzi na problemy i wyzwania, które wobec teologii i nauk prawnych stawia współczesny świat, zwłaszcza w odniesieniu do małżeństwa i rodziny.

Gościem honorowym konferencji jest światowej sławy prawnik, prof. Joseph Halevi Horowitz Weiler z Nowego Jorku. Wśród prelegentów z zagranicy są również wykładowcy z uniwersytetów w Rumunii, Czechach, Słowacji oraz Tanzanii. Wszystkie wykłady prowadzone będą w języku angielskim.

Konferencja odbędzie się 31 maja od 9.00 do 12.30 w trybie hybrydowym, tzn. stacjonarnie (w auli Wydziału Teologicznego UŚ przy ul. Jordana 18 w Katowicach) oraz online za pośrednictwem platformy Zoom. Udział w konferencji jest bezpłatny, należy jednak wcześniej dokonać rejestracji na stronie:  www.us.edu.pl/instytut/int/event/procesy-malzenskie-w-xxi-wieku.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy