Nowy numer 39/2023 Archiwum

Katowice. Na UŚ rozpoczęło się sptotkanie "Transform4Europe Week"

Od wspólnego odtańczenia poloneza i zaśpiewania hymnu Unii Europejskiej - zaczęło się w Katowicach kilkudniowe spotkanie wykładowców i studentów z siedmiu europejskich uczelni. W wydarzeniu pod hasłem "Transform4Europe Week" weźmie udział 350 osób.

Studenci i wykładowcy z Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Litwy, Estonii i Bułgarii. Łącznie 350 osób do piątku będzie brać udział w międzyuczelnianym wydarzeniu organizowanym w Katowicach przez Uniwersytet Śląski. Chodzi o to, by wymieniać doświadczenia i wiedzą - a docelowo przygotować wspólną ofertę dydaktyczną dla studentów. - Tłumaczy Emilie Szwajnoch z Uniwersytetu Śląskiego:

Katowice. Na UŚ rozpoczęło się sptotkanie "Transform4Europe Week"   Na Bankowej zatańczono poloneza Marcin Iciek/ Radio eM

Inauguracja "Transform4Europe Week" miała miejsce na deptaku przed Rektoratem Uniwersytetu Śląskiego.

- tłumaczył rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Ryszard Koziołek. Osoby, które przyjechały na "Transform4Europe Week" będą uczestniczyć we wspólnych wykładach, warsztatach i wycieczkach pokazujących region.

Katowice. Na UŚ rozpoczęło się sptotkanie "Transform4Europe Week"   Studenci i wykładowcy z Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Litwy, Estonii i Bułgarii Marcin Iciek/ Radio eM

 

 

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast