Nowy numer 28/2020 Archiwum

#dobrzezejestes - czekamy na życzenia [AKTUALIZACJA]

Czytelnicy chętnie odpowiedzieli na naszą zachętę do składania życzeń kapłanom. Będziemy je sukcesywnie prezentować na naszej stronie.

#dobrzezejestes - czekamy na życzenia [AKTUALIZACJA]   Ołtarz w parafii św. Jadwigi w Chorzowie. www.jadwiga.info

Napisała do nas pani Marta: "Z całego serca chciałabym podziękować wszystkim Duszpasterzom z Parafii św. Jadwigi Śląskiej w Chorzowie, na czele z ks. proboszczem Emanuelem. Podziękowania należą się za wszytko, ale przede wszystkim za to, że są z nami, wspierają dobrym słowem, sprawują sakramenty i wkładają całą masę wysiłku, żeby ten trudny czas był dla nas - wiernych - łatwiejszy. Dziękuję za msze święte on-line, codzienny różaniec wraz z Adoracją Najświętszego Sakramentu, transmitowany prosto z kaplicy na probostwie. Za śpiew, modlitwę, posługę, kreatywność. Dziękuję, że Wam się po prostu chce! Bez Was nie dalibyśmy rady.

Odwdzięczamy się modlitwą i pamięcią. Jesteście nam niezwykle potrzebni.

Z całego serca, za wszytko...

Księże Proboszczu, Księże Karolu, Księże Zbyszku oraz księże Szymonie Kosie i księże Szymonie Kiero - niech Pan Bóg Wam nieustannie błogosławi!".

Dołączamy do życzeń i przypominamy - przysyłajcie do nas swoje. Czekamy na zdjęcia, filmy i maile z hasztagiem #dobrzezejestes na adres katowice@gosc.pl.


Klauzula:

Przesłanie materiałów jest równoznaczne z:
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media. Nadawca
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 8 9 10 11 12 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama