Nowy numer 43/2020 Archiwum

#dobrzezejestes - podziękujmy księżom

Wyślijcie do nas życzenia dla kapłanów, a my je opublikujemy. Zbliża się Wielki Czwartek - tradycyjny moment dziękczynienia za sakramenty: kapłaństwa i Eucharystii.

Z uwagi na stan epidemii Msze święte odbywają się bez udziału wiernych. Nie będzie wyjątku w czasie Triduum Paschalnego. Dlatego zachęcamy naszych czytelników do tego, by przysyłać do nas zdjęcia lub filmy z życzeniami dla księży. Będziemy je publikować w galerii na naszej stronie.

Zapraszamy do oznaczania fotografii hasztagiem #dobrzezejestes. Pokażmy naszym duszpasterzom, że doceniamy ich pracę, także podczas epidemii. Dajmy im odczuć, że mimo braku fizycznej obecności, tworzymy silne wspólnoty, które cały czas są zjednoczone na modlitwie w ich intencji.

Zdjęcia lub filmy przysyłajcie na nasz adres katowice@gosc.pl, w temacie wpisując #dobrzezejestes. Czekamy na Wasze dowody wdzięczności.

Życzenia publikujemy tu: #dobrzezejestes

Klauzula:

Przesłanie materiałów jest równoznaczne z:
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media. Nadawca
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama