Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Debata Walentynkowa "Domyśl się! Czyli o komunikacji w związku", Katowice, 27 lutego - UWAGA! DEBATA ODWOŁANA!

Uwaga! Z przyczyn niezależnych od KSM Archidiecezji Katowickiej czwartkowa Debata Walentynkowa "Domyśl się! Czyli o komunikacji w związku" NIE ODBĘDZIE SIĘ!

Domyśl się! Czyli o komunikacji w związku to temat siódmej edycji Debaty Walentynkowej, która odbędzie się 27 lutego o godz. 17.30 w Katowicach.

Karolina i Maciej Piechowie, znani jako Szczęśliwa Rodzina, oraz Robert Lubowiecki, coach relacji intymnych, seksuolog, będą rozmawiać o tym, jak mówić do drugiego, by ten dobrze nas zrozumiał.

Karolina i Maciej, jak sami o sobie mówią, na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić. Chcą głosić światu, że małżeństwo to niesamowita przygoda, a kryzysy były, są i będą, trzeba po prostu nauczyć się z nimi radzić. Robert to człowiek o bardzo dużym doświadczeniu, które nabywa w pracy z parami i małżeństwami.

Spotkanie odbędzie się na auli CNTI Uniwersytetu Ekonomicznego (ul. Bogucicka 5, Katowice), a poprowadzi je Agnieszka Skrzypczyk-Plaza, redaktor Radia eM.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy