Nowy numer 13/2020 Archiwum

Katowice. Kontrowersje wokół nowej wizualizacji wnętrza parafii Przemienienia Pańskiego

Nowa wizualizacja wnętrza parafii Przemienienia Pańskiego w Katowicach wzbudza spore kontrowersje. Dyskusja wywiązała się po tym, jak dominikanie zaprezentowali pomysł w internecie.

Według nowego projektu wnętrze jest zdecydowanie prostsze. Ściany są białe i praktycznie nie ma ozdób.

Jaka jest idea takiego wnętrza? Tłumaczy proboszcz parafii o. Tomasz Golonka:

Katowice. Kontrowersje wokół nowej wizualizacji wnętrza parafii Przemienienia Pańskiego   Wizualizacja kościoła po remoncie. katowice.dominikanie.pl

A jak pomysł oceniają parafianie i goście klasztoru?

W odpowiedzi na kontrowersje wokół nowej wizualizacji zakonnicy postanowili zorganizować spotkanie z projektantami. Będzie ono okazją do zadawania pytań dotyczących nowego pomysłu. Spotkanie zaplanowano w poniedziałek 27 stycznia w kościele Przemienienia Pańskiego w Katowicach o godz. 19.

Katowice. Kontrowersje wokół nowej wizualizacji wnętrza parafii Przemienienia Pańskiego   Tak ma wyglądać po remoncie kościół Przemienienia Pańskiego w Katowicach. katowice.dominikanie.pl
« 1 »

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama