GN 13/2020 Archiwum

Świętochłowice. Grupa mieszkańców chce odwołania prezydenta Daniela Begera

Dziś wniosek o przeprowadzenie referendum w tej sprawie złożyła mieszkanka miasta Beata Łukasiak, która przekonuje, że popierają ją różne grupy społeczne.

Część mieszkańców Świętochłowic chce odwołania obecnego prezydenta Daniela Begera. Dziś jedna z nich, Beata Łukasiak złożyła wniosek o przeprowadzenie referendum w tej sprawie. Jakie są główne zarzuty wobec obecnego włodarza miasta?

Obecnie prezydent Daniel Beger przebywa na urlopie. Sprawę skomentował wiceprezydent miasta Adam Trzebińczyk:

Zdania mieszkańców są podzielone:

Liczba podpisów potrzebna do przeprowadzenia referendum to ok. 3,5 tysiąca. By głosowanie było ważne, musiałoby wziąć w nim udział ok. 10 tysięcy mieszkańców.  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama