Nowy numer 04/2020 Archiwum

Kocham i wymagam, Katowice, 17 października

Spotkanie pt. "Kształcić, wymagać czy podążać za? Jak wspierać dziecko w rozwoju?" z poświęconego wychowaniu dzieci cyklu "Kocham i wymagam" odbędzie się 17 października o 17.30 w auli nr 8 Wydziału Prawa i Administracji UŚ w Katowicach przy ul. Bankowej 11b.

Spotkanie poprowadzi Dobrochna Lama, która jest absolwentką The University of Sydney w Australii, pedagogiem i nauczycielem języka angielskiego, współtwórczynią i wieloletnią dyrektor pierwszych placówek Stowarzyszenia STERNIK w Polsce, konsultantem merytorycznym dla placówek edukacji spersonalizowanej w Polsce i za granicą, wiceprezesem Europejskiego Stowarzyszenia Edukacji Zróżnicowanej i dyrektorem ds kształcenia w TDJ Foundation. 

Wstęp wolny. Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca dla dziecka poprzez formularz dostępny na stronie www.wegielek.edu.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama