Nowy numer 2/2021 Archiwum

Żory. Zakończenie sezonów fanów jednośladów

Ten weekend Twinpigs opanują fani dwóch kółek. Już dziś w Amerykańskim Parku Rozrywki odbędzie się zakończenie sezonu motocyklowego, a w niedziele bawić będą się rowerzyści.

Żory. Zakończenie sezonów fanów jednośladów   Parada motocyklistów co roku robi wrażenie na mieszkańcach. materiały prasowe

Już dziś kilka tysięcy motocykli ponownie przejedzie ulicami Żor. Ryczące maszyny wyruszą z Rynku, wjadą na „wiślankę” i zaparkują w Amerykańskim Parku Rozrywki Twinpigs. Głośna parada to jedna z atrakcji motocyklowej imprezy, która odbędzie się 5 października. W ramach Oficjalnego Zakończenia Sezonu Motocyklowego 2019 w Twinpigs odbędą się koncerty, konkursy, a także… Mistrzostwa Polski w jedzeniu hot-dogów. Dla fanów motocykli zagrają heavy metalowe zespoły Monsterllica i Feniks. Ostatnim punktem programu będzie dyskoteka w rockowych klimatach.

- To już kolejne wydarzenie motocyklowe w Twinpigs, dlatego liczymy na dużą frekwencję. Jeśli tylko pogoda dopisze, spodziewamy się aż kilku tysięcy motocyklistów - zapowiada Zbigniew Piwowar z WRM MC Poland Chapter Żory, organizator wydarzenia. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Dla uczestników Oficjalnego Zakończenia Sezonu Motocyklowego przygotowano specjalną ofertę - za bilet w promocyjnej cenie 25 złotych, będą mogli skorzystać z ponad 50 atrakcji Amerykańskiego Parku Rozrywki Twinpigs. 

Na następnej stronie plan na niedzielę

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama