Nowy numer 7/2019 Archiwum

Miś Wojtek na ferie

Inauguracja kampanii "Tradycyjnie bezpieczni na Śląsku".

Inauguracja kampanii "Tradycyjnie bezpieczni na Śląsku" nieprzypadkowo odbyła się właśnie dzisiaj, ponieważ szczególnym jej elementem było bezpieczeństwo podczas ferii zimowych, które rozpoczynają się już w najbliższy poniedziałek. Dzieci podczas prelekcji rozmawiały m.in. o tym, jak oznakowane są stoki narciarskie i jak zachować bezpieczeństwo.

Dla uczestników kampanii zostały przygotowane m.in. komiksy...   Dla uczestników kampanii zostały przygotowane m.in. komiksy... Anna Piontek /Foto Gość ...oraz gra historyczna "Miś Wojtek"   ...oraz gra historyczna "Miś Wojtek" Anna Piontek /Foto Gość

Gośćmi spotkania, które odbyło się w Piasku, byli również przedstawiciele Inspekcji Transportu Drogowego, która zajmuje się m.in. kontrolą autokarów. - Kontrolujący z roku na rok mają do czynienia z coraz mniejszą liczbą nieprawidłowości. Ważne, aby chęć sprawdzenia autokaru, którym mają podróżować dzieci, zgłaszać na ok. tygodnia przed planowanym wyjazdem. To pozwoli służbom na zaplanowanie konkretnych działań. W razie wątpliwości związanych z przewozem dzieci można także skontaktować się z najbliższą komendą policji albo bezpośrednio z Inspektoratem Transportu Drogowego - radzi Aleksander Zarocki.

« 1 2 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL